carat_mzmb180ren
carat_mzmb180ren_2
carat_mzmb180ren_3
carat_mzmb180ren
carat_mzmb180ren_2
carat_mzmb180ren_3
CARAT TC-1800 handtegelzaag 180mm 1800W + rail 140cm + zaag CDTC - MZMB180REN
 783,96 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • Handtegelzaagmachine TC-1800
  • Diamantzaagblad CDTC 180 mm
  • 1 geleiderail van 140 cm
  • 2x railklem
  • Koffer
Productomschrijving:
  • Handtegelzaagmachine op rail voor het zagen van natuursteen en (beton)tegels.
  • PRCD schakelaar, soft-start en overbelastingsbeveiliging.
  • Inclusief diamantzaag type CDTC Ø 180 mm, koffer en geleiderail.
  • Voor de mooiste zaagsnede in natuursteen en (beton)tegels: nat zagen met type CDC1803000.
  • Machineinlcusief 1 rail van 14 cm + 2x railklem.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 180 mm
  • Max. zaagdiepte: 55 mm
  • Max. zaagdiepte bij 90°: 55 mm
  • Invalzaag: Ja
  • Spouwmes: Nee
  • Geleverd in: Koffer
  • Type systeemkoffer: Niet van toepassing
  • Gewicht: 6,7 kg
  • Vermogen: 1800 W
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452000878
  • Artikelnummer leverancier: CARAT MZMB180REN
Diameter (zaagblad)
180 mm
Max. zaagdiepte
55 mm
Max. zaagdiepte bij 90°
55 mm
Invalzaag
Ja
Spouwmes
Nee
Geleverd in
Koffer
Type systeemkoffer
Niet van toepassing
Gewicht
6,7 kg
Vermogen
1800 W
Asgat
22.23 mm
Voltage
230 v
Vermogen
1,8 kW
Diameter zaagblad
180 mm